ING wspiera twórców

fot. materiały prasowe

ING kontynuuje wspieranie twórców z Patronite.pl. Bank dopłaci 25 proc. do wpłat patronów realizowanych przez „Płać z ING”.

W kampanii „Najlepiej robić swoje” ING połączył siły z serwisem Patronite.pl aby prowadzić młodych ludzi z pasją do sukcesu.

– Jesteśmy pod wrażeniem ich rozwoju. Dla nas to najlepszy dowód, że pasje to rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Dlatego nadal będziemy ich wspierać– mówi Barbara Pasterczyk, dyrektor odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski kontynuuje wsparcie twórców i przedłuża promocję „Płać z ING”. Każdy z twórców, który zostanie wsparty przez patrona poprzez „Płać z ING”, otrzyma od banku dodatkowe 25% wpłaconej kwoty (nie więcej niż 100 zł jednorazowo).

ING Bank Śląski i Patronite.pl ponad rok temu połączyła wspólna idea i przekonanie, że warto robić swoje i kibicować tym , którzy mają pasje. Społeczność Patronite.pl pokazała, że pasje to rzeczy, na których nie warto oszczędzać, dlatego w tym roku partnerzy postanowili przypomnieć wspólną akcję, zbierając jej wszystkie wątki w ramach specjalnej podstrony. Wspomnienia weteranów i laureatów dostępne są na: https://patronite.pl/nrs.