#HOPEALLOVER – akcja Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Warszawska Organizacja Turystyczna, wspólnie ze studiem Bart Kresa, zaprosiła członków WOT do współpracy i dołączenia do wspólnej akcji #HOPEALLOVER. Ma ona na celu podtrzymanie zainteresowania podróżami oraz budujące świadomości marki naszego miasta.

Jak podkreśla WOT w swoim komunikacie, puste, uśpione budynki mogą stać się latarniami optymizmu, zachęty i miłości, a właściciele czy zarządcy m.in. hoteli mogą włączyć się do akcji właśnie w ramach społecznej odpowiedzialności i przekazać swój znak wsparcia dla tych wszystkich którzy są na pierwszej linii frontu walki z wirusem oraz tych, którzy odizolowani w swoich mieszkaniach są niepewni swojej przyszłości.

Dlatego też Warszawska Organizacja Turystyczna, wspólnie ze studiem BART KRESA, zaprosiła członków WOT do współpracy i dołączenia do wspólnej akcji #HOPEALLOVER”. Projekt wielkich serc oświetlających budynki wychodzi naprzeciw potrzebie chwili i ma dodać otuchy w czasach pandemii koronawirusa.

W projekcie, który zainicjowano 1 maja, o godzinie 20.00  udział wzięły hotele: InterContinental Warszawa, The Westin Warsaw, Sheraton Grand Warsaw, Hotel Warszawa, Marriott Warsaw.

Termin rozpoczęcia akcji zbiegł się z zapowiedzianym na 4 maja 2020 wycofaniem restrykcji dotyczących zamknięcia hoteli, można więc ją również traktować jako zwiastun pozytywnych zmian w sytuacji zarówno branży jak i nas wszystkich.

Źródło: https://www.waszaturystyka.pl/warszawska-organizacja-turystyczna-zaprasza-do-akcji-hopeallover/