Gienieczko zdobywa Amerykę Południową

Człowiek musi być silniejszy od warunków jakie zastał, musi przez te warunki się przebić nie w formie kombinowania, ale siłą jaką posiada, gdyż los wybiera człowieka w kołysce. Gienieczko wyznaje definicję napierania: ,,Każdy kiedyś umrze ale nie każdy wie jak za życia żyć. W tym świecie przetrwają ci którzy widzą w ciemnościach z mocnym wyprzedzeniem”.

 

“4 września 2015r godzina 21.40-14 godzin i 40 min marszobiegu po 94 dniach siedzenia w canoe, samo końcowe dojście to sukces. Cel osiągnięty. 111 dni napierania od 17 maja. Ta wyprawa pokazała mi że aby przeżyć trzeba szukać rozwiązań w każdej sytuacji. Dziękuję Państwu za uczestnictwo w tym projekcie, czytanie o tych moich przygodach, o sile i napieraniu – podsumowuje Podróżnik.

Kiedyś zapytałem się mojego przyjaciela jak żyć? Odpowiedz była prosta, bądź wierny sobie. Mam dwóch synków, walczę od dziecka, wszystko po to aby nie udowadniać sobie (ten okres życia mam za sobą), ale po to aby pokazać dzieciom z różnych miejsc w Polsce, że aby coś w życiu osiągnąć trzeba mieć jedną wytrwałość i mocny Focus połączony z życiową misją. Robert Korzeniowski mistrz olimpijski powiedział, sporo się w życiu nachodziłem aby do czegoś dojść i tak jest w eksploracji, sporcie wyczynowym, biznesie, życiu rodzinnym. Triathlon przez Amerykę Południową pokazał mi aby czegoś dokonać trzeba mieć trzy cechy: wytrwałość, entuzjazm i motywację. Misja się powiodła.

Projekt przedstawiły FAKTY TVN, ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PODSUMOWANIA TEGO WYDARZENIA

Zapraszamy na foto relację na facebooku.

 

Plansza sponsorska -podsumowanie