Franczyzobiorcy Żabki dbają o lokalne społeczności i środowisko

Epidemia koronawirusa okazała się nie tylko wyzwaniem, ale i testem na społeczną solidarność. Lekarze, ratownicy medyczni, pracownicy służby zdrowia mogli na szczęście liczyć w tym okresie na wyjątkową pomoc. Podobnego wsparcia na poziomie lokalnym wymagają też projekty związane z ekologią. Egzamin z solidarności w obu tych dziedzinach zdali franczyzobiorcy jednej z największych polskich sieci. Jak angażowali się w pomoc?

Wsparcie lokalnych społeczności jest istotne zawsze, ale w dobie epidemii koronawirusa kwestie solidarności i poczucia odpowiedzialności są szczególnie ważne. W działania na rzecz społeczności lokalnych, wsparcia młodzieży i ekologii angażują się też przedsiębiorcy. Jedną z najsilniejszych grup, która ma siłę przebicia i może prowadzić działania przynoszące realne zmiany, są franczyzobiorcy sieci Żabka.

Ponad 5000 z nich bierze udział w różnego rodzaju projektach – społecznych, ekologicznych czy związanych z bieżącymi potrzebami, takimi jakie wywołuje pandemia.

Więcej: https://next.gazeta.pl/next/7,161716,26645983,franczyzobiorcy-wielkiej-polskiej-sieci-dbaja-o-lokalne-spolecznosci.html