Firmy na start!

Mała rodzinna firma, a może międzynarodowa korporacja? Niezależnie od tego, gdzie pracujesz, zgłoś swoją firmę do udziału w Biegu Firmowym.

Już 16 maja we Wrocławiu i 13 czerwca w Warszawie spotkają się fani biegania, by rywalizować o tytuł najszybszego firmowego zespołu.

Dlaczego warto? Prócz korzyści dla zdrowia i ducha mowa tu o prawdziwej integracji zespołów oraz pomocy dla potrzebujących. Tym razem we Wrocławiu akcja wspiera 9-letnią Wiktorię Urbańską. Dziewczynka choruje na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę, co wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji. Natomiast w Warszawie wspierany będzie Dorian Dzieża, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną rdzeniową i wodogłowiem. Dochód oraz środki pochodzące ze zorganizowanej podczas zbiórki przeznaczone będą na leczenie Wiktorii i Doriana.

Fundacja Everest – organizator Biegu Firmowego przeznaczyła do tej pory ponad 84 tysiące złotych na leczenie chorych i niepełnosprawnych dzieci. Wrocławską edycję Biegu Firmowego już po raz trzeci wspiera KRUK S.A., lider rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej.

Więcej o biegu http://biegfirmowy.pl/