Firma czy etat?

Jaką drogę kariery zawodowej wybrać? Własną działalność czy karierę w międzynarodowej firmie? Jak przekonać do siebie potencjalnego pracodawcę? Skąd pozyskać środki na realizację własnych przedsiębiorczych pomysłów? Na te i inne pytania 17 czerwca na Politechnice Warszawskiej odpowiedzą eksperci z Nestlé i Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Spotkanie „Firma albo etat, wybór należy do Ciebie!” odbędzie o godzinie 18:00. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Na spotkaniu przedstawiciele świata korporacji, szkoleniowcy, coache i start-upowcy zaprezentują różne możliwości pokierowania swoją karierą zawodową. Któż z nas nie zastanawiał się, jak to by było założyć własną firmę, albo przeciwnie: czy starać się o etat w korporacji oraz jak to zrobić? Jakich kompetencji poszukają pracodawcy u kandydatów, jak przygotować się do rozmowy z kwalifikacyjnej i jakich pytań można się na niej spodziewać? Co zrobić z przedsiębiorczym pomysłem, aby stał się źródłem dochodu? Jakie są zalety, a jakie wady różnych form zatrudnienia? Jeśli także Tobie towarzyszą podobne wątpliwości, przyjdź na spotkanie „Firma albo etat, wybór należy do Ciebie!” na Politechnice Warszawskiej 17 czerwca! Przedstawiciele pracodawców: Paulina Paul, specjalista ds. rekrutacji Nestlé i Karolina Stępniak z Winiar oraz Michał Misztal i Karol Walczak z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości będą do Twojej dyspozycji, dzieląc się widzą i doświadczeniem.

Kiedy i gdzie?

Środa, 17 czerwca 2015 r., Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej,
ul. Nowowiejska 24, sala – A0.

Aby wziąć udział w konferencji „Firma albo etat, wybór należy do Ciebie!” wystarczy zarejestrować się na http://firmalubetat.evenea.pl/. Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej na https://www.facebook.com/events/1420554691601888/ws2