Fashion wspiera szczeciński szpital

#FASHIONWSPIERA – pod takim hasłem we wtorek 17 marca 2020 wydawnictwo Fashion Group postanowiło dołączyć do firm wspierających walkę z koronawirusem.

Od dziś do końca kwietnia b.r. 20% przychodu ze sprzedaży egzemplarzowej najnowszego wydania papierowego oraz e-wydania Fashion Magazine, jak również 20% ze sprzedaży reklam w serwisie www.fashionpost.pl spółka przeznaczy na Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie. Placówka została przekształcona w jednoimienny szpital zakaźny, gdzie trafiają wszyscy pacjenci z podejrzeniem koronawirusa, którzy następnie, w przypadku potwierdzenia pozytywnego wyniku, są tu hospitalizowani.

„W tak trudnym dla wszystkich momencie warto, żeby media wykorzystywały swoją siłę i zasięgi, aby pomóc w walce z koronawirusem. Nasze hasło #więcejniżmoda to nie tylko slogan, dlatego postanowiliśmy zaangażować się w pomoc i przeznaczyć część przychodów ze sprzedaży naszego magazynu oraz z reklam na walkę z pandemią. Wierzymy, że wspólne zaangażowanie i pomoc tam, gdzie jest ona codziennie bardzo potrzebna, pomoże nam wszystkim szybko wrócić do normalnego życia. Dlatego zachęcamy też inne firmy z branży do zaangażowania się w akcję #FASHIONWSPIERA” – powiedziała Marzena Singh redaktor naczelna i wydawca Fashion Magazine oraz prezes spółki Fashion Group.