Esport charytatywnie – zbiórka dla dzieci wykluczonych cyfrowo!

Esport charytatywnie – znani gracze, Nvidia Polska oraz Aorus kolejny raz podjęli się zbiórki charytatywnej na rzecz potrzebujących. To 100-godzinny stream Nvidia Charity Stream 2020, podczas którego odbywa się zbiórka dla Akademii Przyszłości!

 

W dniu dzisiejszym rozpoczęto zbiórkę charytatywną, która potrwa do 13 grudnia. Podczas 100-godzinnej transmisji, podczas której zaproszone gwiazdy oraz osobistości wraz ze swoimi fanami zbierać będą pieniądze dla dzieci wykluczonych cyfrowo. Dodatkowo zostaną przeprowadzone specjalne aukcje sprzętowe oraz nagrodzone zostaną najwyższe wpłaty.

Stowarzyszenie WIOSNA i Akademia Przyszłości

Jak czytamy na stronie nvidia.com Stowarzyszenie WIOSNA powstało w 2001 roku. Jego misją jest promowanie solidarności z potrzebującymi, pośrednictwo w organizacji pomocy i tworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Przede wszystkim starają się sprawić aby ludzie skutecznie sobie pomagali.

Akademia Przyszłości, to projekt Stowarzyszenia Wiosna, który od 2003 r. pomaga Dzieciom, które w siebie nie wierzą, mają niską samoocenę. To bezpieczna, twórcza przestrzeń, w której Dziecko spotyka się z drugim człowiekiem, dorosłym, który chce mu poświęcić swój czas i uwagę, być dla niego mądrym towarzyszem. Dzieci uczestniczą w cotygodniowych zajęciach z indywidualnym tutorem. Pod ich wpływem zaczynają radzić sobie z dotychczasowymi trudnościami i wierzyć w swoje marzenia, odkrywają swoje mocne strony.

Źródło:  ESPORTinfo