Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego

Wydarzenie organizowane jest po raz czwarty. Tak jak w latach ubiegłych, także i w tym roku jego celem jest bezpłatna pomoc prawna. Koleje Mazowieckie są partnerem wspierającym.

Z bezpłatnych porad prawnych będzie można skorzystać 23 maja 2015 r. w godzinach: 9.30 – 14.00, na terenie Uczelni Łazarskiego. Organizatorzy akcji – Klub Absolwenta, Dział Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych Uczelni Łazarskiego, Studencka Poradnia Prawna, Lazarski Management Sp. z o.o. oraz Fundacja Uczelni Łazarskiego – zaprosili specjalistów z różnych dziedzin prawa, m. in. prawa pracy, prawa spadkowego, rodzinnego, administracyjnego, gospodarczego, karnego, prawa ochrony konsumentów, czy prawa upadłości konsumenckiej. To oni pomogą wyjaśnić zawiłości prawne, poinformują o możliwości skorzystania z adwokata z urzędu czy zwolnienia z opłat sądowych. Każdy, kto chciałby skorzystać z ich rady, powinien przynieść niezbędne dokumenty sprawy, o której chciałby porozmawiać.

Patronat Honorowy nad akcją objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Szczegóły dotyczące „Dnia Prawa na Uczelni Łazarskiego” znajdują się w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego – www.absolwenci.lazarski.edu.pl