Dołącz do charytatywnej akcji #KręcimyDlaCiebie

DHL, Fundacja DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi” oraz Fundacja „Jedni Drugim” współpracują, aby pomóc dwójce podopiecznych potrzebujących leczenia onkologicznego. Środki, które uda się zebrać w trakcie akcji #KręcimyDlaCiebie zostaną przekazane na kosztowne leczenie Natalii, a także na złożoną rehabilitację Daniela po jego walce z ciężką chorobą.

W celu zebrania odpowiednich funduszy, które będą pochodziły wyłącznie z darowizn i dotacji, grupa 10 pracowników i współpracowników DHL będzie jechać na rowerach nieprzerwanie przez 50 godzin, zmieniając się na poszczególnych etapach. Trasa będzie przebiegać dookoła zbiornika wodnego Jeziorsko, łącznie zostanie pokonanych 33 okrążeń, po 57 kilometrów każde. Oznacza to, że rowerzyści pokonają łącznie dystans około 1880 kilometrów.

#KręcimyDlaCiebie

W ubiegłych latach w organizowane przez nas rowerowe akcje charytatywne angażowały się dziesiątki firm i osób prywatnych, dzięki którym udało się nam wspólnie pomóc już 10 podopiecznym fundacji. Wierzymy, że pomożemy jeszcze wielu potrzebującym i że do udziału w naszej akcji zaangażujemy jeszcze więcej osób niż do tej pory – Monika Froncka, Organizatorka Akcji, Członek Rady Fundacji DHL Dostrzegamy Innych Ludzi.

Akcję #KręcimyDlaCiebie może wesprzeć każdy, przelewając dowolną kwotę na konto Fundacji DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi” z dopiskiem „KręcimyDlaCiebie2019”.

Bank Citi Handlowy: 47 1030 0019 0109 8530 0043 3352