Debata on-line: „CSR szasną na rozwój w małych i średnich przedsiębiorstwach?”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Gazetą Wyborczą zapraszają Państwa do udziału w debacie on-line: „CSR szansą na rozwój w małych i średnich przedsiębiorstwach?”, która transmitowana będzie na stronie www.csr.parp.gov.pl w godzinach 10:30 – 12:00, 16 stycznia 2014 roku.

Wraz z zaproszonymi Ekspertami Organizatorzy postarają się odpowiedzieć na pytanie: Jakie pozytywne efekty może przynieść wdrożenie projektów związanych z rozwojem społecznie odpowiedzialnego biznesu w małych i średnich przedsiębiorstwach?  Przedstawione zostaną możliwości jakie dają idee CSR wdrażane na szczeblu lokalnym oraz jak tego typu inicjatywy wdrożyć, aby zoptymalizować efekty.

Swoją wiedzą podzielą się praktycy biznesu, którzy z powodzeniem zrealizowali tego typu projekty oraz eksperci zajmujący się zagadnieniami związanymi z CSR w swojej codziennej pracy. Przedstawiony zostanie także także projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, którego celem jest  zwiększenie konkurencyjności MMSP poprzez wdrożenie działań w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Więcej: csr.parp.gov.pl