Czyściochowa Akademia z Rossmannem

Rossmann wznawia bezpłatny program edukacyjny Czyściochowe Przedszkole oraz rozpoczynamy jego nową odsłonę, skierowaną tym razem do klas pierwszych szkół podstawowych – Czyściochowa Akademia.

Czyściochowe Przedszkole wystartowało w lutym ubiegłego roku w ramach programu Rossnę! Junior. Ze względu na duże zainteresowanie postanowiliśmy poszerzyć zasięg tego programu i dołączyć do niego także najmłodszych uczniów szkół podstawowych. I tak w tym roku ruszyła Czyściochowa Akademia. Wiemy jak ważna jest nauka zasad higieny od najmłodszych lat dlatego nasze programy edukacyjne mają stanowić pomoc dla nauczycieli w przygotowaniu lekcji na temat higieny oraz budowania odporności organizmu. Wśród przygotowanych, na potrzeby programów, materiałów nauczyciele znajdą gotowe scenariusze zajęć, eksperymenty, zabawy, bajki edukacyjne i nagrania video. – czytamy w komunikacie.

Działania edukacyjne są w pełni bezpłatne i oferują dostęp do materiałów edukacyjnych, pakiety z dodatkowymi materiałami przesyłane do przedszkoli i szkół oraz możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami.

Do programu można dołączyć poprzez stronę www.czysciochowo.pl.