Czas na akcję „Nutella® kocha Polskę 2023”

Od 1 sierpnia startuje trzecia edycja akcji „Nutella® kocha Polskę 2023”, która potrwa do 30 września. Producent popularnego kremu do smarowania po raz kolejny przygotował propozycję 12 wyjątkowych lokalizacji, które znajdą się na etykietach słoików z limitowanej edycji.

Zainteresowanie kampanią w zeszłych edycjach sprawiło, że Nutella® po raz kolejny postanowiła udowodnić, że piękno jest wokół nas i wystarczy tylko się rozejrzeć by je dostrzec. W tym roku Nutella® zaprasza do odwiedzenia 12 lokalizacji – znajdują się wśród nich: Bieszczady, Bałtyk, Mazury, Bydgoszcz, Poznań, Pieskowa Skała, Krasiczyn, Malbork, Słowiński Park Narodowy, Katowice, Lublin i Kanał Elbląski.

Zachęceni sukcesem poprzednich edycji naszej akcji postanowiliśmy również w tym roku zaprosić naszych konsumentów do odkrywania uroków Polski wraz z kremem Nutella®. Przy aktywnym zaangażowaniu ze strony fanów marki stworzyliśmy mapę wyjątkowych miejsc. W tym roku uzupełniamy ją o kolejne 12 lokalizacji, które znajdą się na etykietach słoików z limitowanej edycji, ale to nie wszystko – w tym roku zapraszamy również do spróbowania regionalnych przysmaków w nowej odsłonie – w połączeniu z kremem Nutella® – tłumaczy Łukasz Sasin – Country Marketing Manager marki Nutella®.

Akcja „Nutella® kocha Polskę 2023” startuje już 1 sierpnia i potrwa do 30 września. W tym czasie każdy kto kupi słoik kremu Nutella® z limitowanej edycji może połączyć przyjemne z pożytecznym: poznać bliżej nasz piękny kraj, przetestować lokalne przepisy z różnych części Polski oraz wygrać voucher turystyczny o wartości 5000 zł, idealny na letnie podróże po Polsce. Codziennie, przez cały czas trwania promocji jedna osoba wygrywa nagrodę główną, a więc do wygrania mamy aż 61 voucherów! Zasady są bardzo proste: wystarczy kupić promocyjny słoik kremu Nutella®, wpisać kod spod nakrętki na stronie internetowej www.nutella.pl i zdrapać „wirtualną zdrapkę”.

Przepisy na regionalne przysmaki w nowej odsłonie znaleźć można w dedykowanej zakładce na nutella.pl.

Szarlotka z budyniem i kremem Nutella® najlepiej smakuje w Bieszczadach, gofry z owocami i kremem Nutella® oczywiście nad Bałtykiem, naleśniki z jagodami i kremem Nutella® na Mazurach, a w Bydgoszczy rogaliki drożdżowe – oczywiście z kremem Nutella®. To tylko początek smakowitej kulinarnej przygody – sprawdźcie sami czy wiecie czym są proziaki, kołocz albo kaszubskie racuchy, gdzie najlepiej smakują obwarzanki czy zwiedzanie jakiego pięknego Parku Narodowego można sobie umilić wybornym ciastem marchewkowym…

Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są na stronie internetowej www.nutella.pl.