CONNECTIS wspiera The Kings Foundation

CONNECTIS_ w tym roku zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z The Kings Foundation ze względu spójność wartości społecznej odpowiedzialności prowadzonego biznesu, jakie przyświecają tej organizacji.

connectis_logo_rgbCONNECTIS_ jako firma technologiczna z branży outsourcingu IT skupia się na potrzebach, celach, marzeniach budując każdemu pracownikowi dedykowaną wizję i ścieżkę kariery. W ramach działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu spółka wspiera międzynarodową fundacje The Kings Foundation w misji promowania najlepszej edukacji oraz zawodowego rozwoju utalentowanych polskich studentów i absolwentów najlepszych uczelni na całym świecie. Tym samym wyraźnie akcentuje etykę prowadzonego biznesu, która jest skupiona na innowacyjnych formach rozwoju pracowników.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać organizacje The Kings Foundation i promować edukację młodych zdolnych studentów oraz przyczynić się do ich rozwoju w życiu prywatnym oraz zawodowym. Wierzę w to, że młodzi ludzie są przyszłością. To właśnie oni będą budować świat, dlatego tak ważnym jest, aby mogli rozwijać swoje perspektywy, a nic tak nie rozszerza granic ludzkiej wyobraźni i kompetencji jak nieograniczony dostęp do wiedzy. Dodatkowo pamiętamy o pracownikach, którym zależy na indywidualnym rozwoju. Dlatego dajemy tym osobom oraz ich rodzinom szansę na zbudowanie portfolio kompetencyjnego, które może mieć decydujący wpływ na realizacje zawodowych marzeń – wyjaśnia Michał Gierczak, Prezes Zarządu w CONNECTIS_

The Kings Foundation to grupa ponad 150 polskich studentów na 23 najlepszych uczelniach na świecie, którzy pomagają utalentowanej młodzieży licealnej i studenckiej w aplikowaniu na takie uniwersytety, jak: Oxford, Cambridge, MIT, Princeton, Stanford, Yale, Columbia, London School of Economics, Harvard, Imperial College London i kilkanaście czołowych uczelni w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Niemczech i Singapurze.