Co jest w życiu ważne?

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa wydała nowy spot promujący akcję „18,60”. Przemysław Bluszcz, Ambasador Fundacji, skłania widza do refleksji nad tym, co jest w życiu ważne.

„Co jest w życiu ważne?” Odpowiedź na to pytanie nie dla wszystkich jest oczywista. W najnowszym spocie Fundacji Hospicjum Onkologiczne Przemysław Bluszcz („Czas honoru”, „Drogówka”, „Konwój”) zadaje sobie i widzowi być może najważniejsze z ważnych pytań. Jaka jest odpowiedź?

Skąd akcja „18,60 zł”?
Miesięcznie w Fundacji brakuje ok. 80 tys. zł i to mimo już podejmowanych działań (dane na 30 czerwca 2017 r.). W 2013 r. wyznaczyliśmy sobie cel, aby brakującą kwotę uzyskiwać ze stałych miesięcznych wpłat. Ówczesna luka finansowa podzielona przez naszą liczbę darczyńców dała właśnie kwotę 18,60 zł. Nie wszyscy jednak wspierają nas cyklicznie. Stąd działania zachęcające do regularnej pomocy.

Jest to tylko jedna z wielu inicjatyw Fundacji, w których pracownicy, wolontariusze oraz aktorzy teatralni i telewizyjni pomagają w zbieraniu środków finansowych niezbędnych do tego, aby hospicjum mogło nieprzerwanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Tu warto wspomnieć o takich akcjach jak Happening z aktorami czy 1%.