Charytatywny Mecz Siatkówki dla dzieciaków z Ukrainy

Powstała piękna inicjatywa dla dzieciaków z Ukrainy, które nie mając rodziców i własnego domu, zostali wygnani przez wojnę i znaleźli tymczasowe schronienie w Polsce. Grupa Arteria S.A. oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, przedstawiciele branży contact center postanowili podjąć się organizacji akcji charytatywnej na rzecz tych dzieci.

Mimo że mają dziś dom i wyżywienie, to nie wystarczy, by móc funkcjonować, uczyć się i prawidłowo rozwijać. Zbierane są środki na komputery, pomoce naukowe, niezbędne rzeczy, profesjonalnych wychowawców oraz stałą pomoc psychologiczną.

„Branża contact center gra dla Ukrainy” – zagra mecz siatkarski połączony z aukcjami charytatywnymi i licytacjami fantastycznych przedmiotów sportowych i nie tylko. Mecz postanowili wesprzeć mistrzowie świata w siatkówce polskiej: Andrzej Wrona, Marcin Możdżonek oraz Piotr Gacek. Wydarzenie wspiera Filip Chajzer, a licytację na meczu osobiście poprowadzi prezes TPU – Weronika Marczuk.

“Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane sportowe emocje. –  zaprasza Weronika Marczuk, Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy.

Mecz odbędzie się 12 maja 2022 r. w Warszawie w Hali Sportowej OSiR, ul. Nowowiejska 37B. Start o 17:00. Beneficjentem wydarzenia jest Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy.

Celem szczególnym akcji jest zbiórka środków, które za pośrednictwem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy wspomogą ukraińskie domy dziecka z obwodu chmielnickiego, ewakuowane do Polski.

Więcej: https://www.facebook.com/events/679328003121228