#CEO4ProNGO – Jasiek Mela zaprasza do challenge’u

Jasiek Mela ambasador Fundacji Pro NGO zainicjował nową, ogólnopolską akcję #CEO4ProNGO. Akcja ta ma na celu zaangażować czołowych przedstawicieli środowiska biznesowego do wsparcia swoją wiedzą i doświadczeniem organizacji pozarządowych w całej Polsce.

 

„Pomaganie jest fajne. Możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą od zawsze sprawia mi niesamowitą frajdę. Projekt, który zainicjował Jasiek Mela jest w mojej ocenie fantastyczny i już się cieszę, że będę jego częścią.” – mówi Radosław Żemło, CEO Leadership Academy.

Celem akcji #CEO4ProNGO jest zaangażowanie CEO, Prezesów, Dyrektorów firm i korporacji oraz osób ze środowiska biznesowego do działań na rzecz rozwoju i profesjonalizacji NGO. Akcja ta daje możliwość zwrócenia uwagi środowiska na istotę pomagania i potrzebę wsparcia lokalnych organizacji, które na co dzień zmieniają nasze otoczenie dbając o osoby niepełnosprawne, dzieci, seniorów oraz organizując wiele innych inicjatyw społecznych. Swoją postawą Liderzy dają przykład aktywności społecznej inspirując współpracowników, pracowników, partnerów i innych do aktywnego angażowania się w życie społeczne oraz ideę pomagania i wolontariatu.

Dzięki tej akcji Liderzy mogą przekazać wiedzę dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem w formie szkolenia, warsztatu lub debaty. Zdobyte w ten sposób nowe informacje, praktyczne wskazówki i rozwiązania ułatwią NGO zoptymalizować działania, a co za tym idzie, będą mogły pomagać na jeszcze większą skalę.

Zasady wyzwania:

Wpłać jako osoba lub firma dowolne wsparcie na rzecz Fundacji Pro NGO – BNP Paribas 23 1600 1462 1894 0271 8000 0002.
Nagraj krótki filmik lub przygotuj wpis na LinkedIn, w którym:

  • potwierdzasz dokonanie wpłaty,
  • deklarujesz, że poświęcisz godzinę swojego czasu na przeprowadzenie szkolenia lub udział w debacie online dla NGO.
  • Opublikuj filmik lub wpis na LinkedIn i oznacz minimum 2 osoby, które zaprosisz do akcji.
  • Określ swoje preferencje wypełniając formularz .
  • Opcjonalnie – dołącz do grupy CEO4ProNGO na LinkedIn.

Organizacją szkoleń i debat w całości zajmie się Fundacja Pro NGO, która będzie na bieżąco wspierać uczestników wyzwania, by w komfortowy i profesjonalny sposób zaaranżować to wydarzenie. Spotkanie z ekspertem to dla przedstawicieli NGO niebywała okazja na uzyskanie cennej wiedzy, która przekłada się na długofalowe efekty i rozwój nowych obszarów działania. Zainteresowane organizacje pozarządowe zapraszamy do obserwowania naszych komunikatów na Fanpage oraz zapisów do newslettera dla NGO dostępnego na stronie Fundacji.

Zapraszamy do udziału w challengeu #CEO4ProNGO wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zrobić coś dobrego edukując i rozwijając potencjał NGO. Inspiruj swoje otoczenie, pomagaj innym i czerp z tego prawdziwą satysfakcję, gdyż dobro które dajemy innym do nas wraca.

Więcej: https://pro-ngo.pl/challenge-ceo4prongo/