Cegiełka dla Zamku Ogrodzieniec

Akcja „Cegiełka dla Zamku Ogrodzienieckiego” polega na wsparciu trwających prac remontowych poprzez zakup symbolicznej cegiełki o wartości 100 zł.

Takie działanie pozwoli na kontynuowanie rozpoczętych prac zabezpieczających obiekt przed niszczeniem. Wartość cegiełki to tylko 100 zł, które jest dużym wsparciem a dla jednocześnie pamiątką jak i Voucherem na nielimitowany wstęp do Zamku Ogrodzienieckiego i Grodu na Górze Birów w sezonach 2020 oraz 2021.

W ciągu 14 dni od daty zaksięgowania środków za zakup cegiełki organizatorzy wyślą wpłacającym voucher listem poleconym.

Każda cegiełka obowiązuje na wszystkie wydarzenia organizowane przez „Zamek sp. z o.o.” w godzinach otwarcia zamku, oraz Wieczory z Duchami odbywające się po godzinach funkcjonowania obiektu, a więc Cegiełka uprawnia do zwiedzania oraz korzystania ze wszystkich eventów i imprez organizowanych na terenie Zamku Ogrodzienieckiego oraz Grodu na Górze Birów dla 1 osoby.

Cegiełkę można wykorzystać w sezonie turystycznym 2020 oraz 2021

Cegiełka ma postać karty portfelowej, uprawniającej do wejścia na Zamek Ogrodzieniecki i Gród na Górze Birów, którą należy okazać przy wejściu, zwiedzaniu lub korzystaniu z atrakcji dodatkowych – imprez, nocnego zwiedzania.

Źródło: https://www.waszaturystyka.pl/cegielka-dla-zamku-ogrodzieniec/