Biedronka i Fundacja Faktu razem na rzecz chorych dzieci

Fundacja Faktu oraz sieć sklepów Biedronka, w ramach projektu społecznego „Codziennie bądźmy razem”, przygotowały specjalną książeczkę z płytą CD pt. „Wesołe piosenki dla dzieci”. Środki z jej sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Wyjątkowy produkt dostępny jest w sklepach sieci od 27 czerwca.

 

Publikacja „Wesołe piosenki dla dzieci” powstała z myślą o niesieniu pomocy oraz nauce poprzez zabawę i wspólne śpiewanie. Na płycie znalazły się znane od pokoleń piosenki dla dzieci takie jak: „Tańczymy labado”, „My jesteśmy krasnoludki” czy „Stary niedźwiedź mocno śpi” w wykonaniu zespołu dziecięcego „Wesołe Nutki”. Do płyty dołączona jest także książeczka z tekstami wszystkich piosenek do wspólnego śpiewania.

Słuchajcie tych piosenek jak najczęściej, kupcie płytę znajomym, rodzinie, sąsiadom. Im bardziej te piosenki będą popularne, tym większej liczbie chorych dzieci pomożemy. Wpływy ze sprzedaży płyty wesprą Fundację Faktu w walce
o zdrowie maluchów
– zachęca do zakupu publikacji z płytą CD Jan Domaniewski, wiceprezes Fundacji Faktu.

Książeczkę z płytą „Wesołe piosenki dla dzieci” można kupić w sklepach sieci Biedronka od 27 czerwca br. w cenie 9,99 zł.

Jesteśmy dumni, że dzięki zaangażowaniu i hojności naszych klientów możemy pomagać najmłodszym. Środki uzyskane ze sprzedaży produktów mogą sprawić, że rehabilitacja i leczenie chorych dzieci staną się łatwiejsze – podkreśla Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR w Jeronimo Martins Polska S.A.

Od 2012 r. w ramach charytatywnego programu sieci Biedronka i Fundacji Faktu „Codziennie bądźmy razem” w sklepach pojawiły się już płyty: „Śpij córeczko, śpij syneczku… Najpiękniejsze polskie kołysanki“, „Piosenki dla dzieci. Buzia sama śpiewa!”, „Opowieści z krainy pięknych snów”, „Najpiękniejsze polskie kolędy”, edycja 2013 i 2014, 2015 oraz „Wesołe piosenki dla dzieci”, edycja 2015.

Od początku trwania akcji dzięki sprzedaży ponad 205 tys. egzemplarzy płyt udało się pomóc 163 podopiecznym Fundacji Faktu. Program został nominowany do Konkursu Kampania Społeczna Roku 2013.