Aukcja okładek “Dużego Formatu” na rzecz Funduszu Dzieci Osieroconych

“Gazeta Wyborcza” zachęca do udziału w specjalnej, charytatywnej aukcji 12 okładek magazynu “Duży Format”. Licytacja rozpoczęła się dziś – w czwartek, 5 czerwca br. w serwisie Allegro.pl. Dochód z aukcji trafi do Fundacji Hospicyjnej i zostanie przeznaczony na Fundusz Dzieci Osieroconych.

DF-aukcja-940x300_Page-112 najciekawszych okładek “Dużego Formatu” z ostatniego roku zostało przygotowanych specjalnie na wystawę prezentowaną w marcu br. w Gazeta Cafe w warszawskiej siedzibie “Gazety Wyborczej”. Każda z nich jest przypomnieniem jakiejś historii – wybitnego reportażu lub wywiadu i emocji, które budzi co czwartek nasz magazyn.

Każda z okładek to osobne dzieło, stworzone przez świetnych rysowników, grafików i fotografów. Za ostateczny kształt projektu odpowiada Magdalena Mamajek-Mich, dyrektor artystyczna “Dużego Formatu”. Licytowane okładki zostały profesjonalnie wydrukowane i oprawione w antyramę; mają wymiary 70 x 100 cm.

Specjalna aukcja 12 okładek “Dużego Formatu” w serwisie Allegro potrwa do poniedziałku 9 czerwca br. Szczegóły na ten temat i linki do licytacji można znaleźć na stronie Wyborcza.pl. Zgromadzone w ten sposób środki zostaną przekazane Fundacji Hospicyjnej na istniejący przy niej Fundusz Dzieci Osieroconych. Osoby, które wygrają licytację, zostaną dodatkowo nagrodzone kwartalną prenumeratą cyfrową „Wyborczej”.

“Duży Format” to jedyny w Polsce magazyn reportażu. Ukazuje się co czwartek z “Gazetą Wyborczą” – także w wersji cyfrowej.

Więcej: http://wyborcza.pl/duzyformat/0,138961.html