Allianz Polska #wdobrejsprawie na rzecz SOS Wioski Dziecięce

Allianz Polska przygotował świąteczną akcję na rzecz podopiecznych ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. #wdobrejsprawie to internetowa kampania, która zachęca uczestników do składania świątecznych życzeń swoim bliskim. Dodatkowo za każdy hashtag WDOBREJSPRAWIE Allianz przekaże na rzecz SOS Wioski Dziecięce 1 zł.

 

Celem kampanii jest nie tylko przekazanie realnego wsparcia finansowego dla dzieci i ich rodzin ze Stowarzyszenia ale także zachęcenie Polaków do dzielenia się dobrem. “Bądźmy dla siebie wsparciem #wdobrejsprawie” to akcja, która polega za umieszczaniu w kanałach social media życzeń dla swoich bliskich. Co należy zrobić? Wystarczy napisać świąteczne życzenia dla rodziny, znajomych, przyjaciół i umieścić je na Facebook’u, Instagramie lub Twitterze. Aby wziąć udział w akcji do swoich autorskich życzeń uczestnicy powinni dodać także dedykowany akcji hashtag #wdobrejsprawie. Za każdy poprawnie umieszczony Allianz Polska przekaże na rzecz SOS Wioski Dziecięce 1 zł.

– Z SOS Wioski Dziecięce, zarówno na poziomie lokalnym jak i globalnym, współpracujemy od lat. Angażujemy się w różne aktywności, które wspierają podopiecznych. Dlatego także w Święta chcemy podzielić się z nimi dobrymi emocjami. – mówi Michał Podogrodzki, Dyrektor Marketingu i PR, Allianz Polska.

Akcja potrwa do końca grudnia, a zebrane w jej trakcie środki zostaną przekazane na ferie zimowe podopiecznych SOS Wioski Dziecięce. Partnerem technologicznym akcji jest Sentione, który odpowiada za zliczanie hashtagów akcji ze wszystkich kanałów social media.

Więcej informacji na stronie:
https://www.allianz.pl/korporacyjna/o-allianz/dzialalnosc-spoleczna/w-dobrej-sprawie/