Akademia Zarządzania i Rozwoju – Beata Drzazga, prezes BetaMed

Według Beaty Drzazgi, prezes BetaMed S.A., absolwentki pielęgniarstwa, warto dobrze przemyśleć to, co zamierza się robić jako przedsiębiorca. Sama była pielęgniarką, ale zawsze chciała robić więcej. – Chciałam tworzyć warunki dla tych osób chorych, dawać im miłość – mówi Beata Drzazga w wykładzie dla nowej platformy edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (azir.edu.pl).

Obecnie jest właścicielką największej firmy medycznej w Polsce świadczącej usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Po latach pracy w państwowej służbie zdrowia założyła własną firmę, która niesie pomoc około 5000 pacjentom i zatrudnia prawie 3000 pracowników.

Akademia Zarządzania i Rozwoju, dostępna pod adresem azir.edu.pl, to innowacyjna platforma łącząca świat nauki ze światem praktyków. Jest ona miejscem, w którym znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach, dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów.

Źródło: https://superbiz.se.pl/wiadomosci/polacy-to-wspaniali-przedsiebiorcy-beata-drzazga-prezes-betamed-dla-akademii-zarzadzania-i-rozwoju-aa-3nJ9-LqZf-4PVZ.html