29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był naprawdę KOSMICZNY. Dosłownie i w przenośni. To właśnie w 2007 roku na evencie podsumowującym zbiórkę, Jurek Owsiak miał na sobie kombinezon astronauty, który został wylicytowany przez właścicieli Aflofarmu. Po 14 latach kosmiczny kombinezon znów dostępny jest na aukcji!

Wszystko wskazuje na to, że historyczny strój Jurka Owsiaka posiada niezwykłą moc. 14 lat temu został wylicytowany podczas finału WOŚP przez członków Zarządu Spółki Aflofarm Farmacja Polska, a teraz wraca, by dalej nieść dobro! Aktualni właściciele postanowili ponownie wystawić przedmiot na aukcję, by mógł przyczynić się do jeszcze większego wsparcia Fundacji Owsiaka.

Każdy kto weźmie udział w licytacji, nie tylko przyczyni się do pomocy potrzebującym, ale także stanie się posiadaczem unikatowej  i historycznej pamiątki. Mam nadzieję, że nowemu nabywcy kombinezon sprawi tyle samo radości co nam 14 lat temu – komentuje Jacek Furman, Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska.

Jedno jest pewne – kosmicznemu strojowi nie można odmówić oryginalności.
Kosmiczny kombinezon Jurka Owsiaka możecie licytować na: https://allegro.pl/oferta/kosmiczny-kombinezon-jurka-owsiaka-od-aflofarm-10174317802.

Źródło: Aflofarm