Światowy Dzień Zwierząt

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Warto zastanowić się w tym dniu nad losem wszystkich zwierząt. Jest to również idealny moment na okazanie wdzięczności swoim domowym pupilom. Z tej okazji, już od 24 września, możemy zaopatrzyć się w akcesoria przydatne podczas codziennej opieki nad naszym zwierzakiem, ale także pomóc innym, które nie mają własnego schronienia.

Lidl Polska łączy siły z firmą Mars i organizuje akcję, dzięki której zostanie przekazane aż 10 ton karmy do 15 schronisk prowadzonych przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Zwierzęta towarzyszą ludziom od tysięcy lat, a ich los często leży w naszych rękach. Światowy Dzień Zwierząt, który obchodzimy 4 października, jest idealną okazją do przypomnienia, że zwierzęta to również istoty żywe i zasługują na godne traktowanie. To przede wszystkim czas pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Dlatego Lidl Polska i Mars łączą siły, by wspólnie wesprzeć zaufane schroniska dla zwierząt. Dzięki inicjatywie, zostanie przekazanych łącznie 10 ton karmy dla 15 obiektów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. W czasie trwania akcji – od 28 września do 25 października – klienci, którzy kupią dowolne produkty marki Pedigree lub Whiskas w sklepach Lidl, zachowując paragon, będą mogli zagłosować na stronie www.konkursowezwierzaki.pl na 1 z 15 schronisk. Obiekt z największą liczbą głosów otrzyma najwięcej karmy. Łącznie zostanie rozdanych aż 176 000 posiłków dla potrzebujących zwierząt!

Źródło: Lidl