Postawmy Kasię Na Nogi

Historia taneczno- gimnastyczna Kasi zaczęła się, gdy miała 7 lat. W pierwszym roku trenowania , reprezentując klub Legia Warszawa, stanęła już na podium w Mistrzostwach Warszawy. Potem wielokrotnie zdobywała mistrzostwa Polski, Warszawy, w swoich kategoriach wiekowych. Po kilku latach zajęła się tańcem – i tu też jej kariera obfitowała w puchary i medale. Kilkakrotnie zdobyła mistrzostwo świata w kategorii  Show Dance, a także zajmowała miejsca na podium w kategorii modern , jazz, disco.

18-letnia Kasia… córka, siostra, koleżanka.. wspaniała tancerka, gimnastyczka…ale przede wszystkim bardzo dobra, życzliwa dziewczyna- teraz sama potrzebuje wsparcia. Niefortunna kontuzja doprowadziła jej kolano do takiego stanu, że grozi jej w tak młodym wieku proteza kolana. Ciągły ból przynosi cierpienie utrudnia chodzenie. Mimo to Kasia jest cały czas uśmiechnięta, uczy się i pracuje.

Obecnie Kasia jest pod opieką specjalistycznej rehabilitacji, oraz czeka na kolejny zabieg, czyli przeszczep łąkotki z fragmentami kości od dawcy.Aby pomóc postawić Kasię na nogi wystarczy przekazać 1% podatku:
W formularzu PIT należy podać dane konkretnej Grupy OPP we właściwej kolejności, tj: numer KRS: 0000338389. W celu szczegółowym podać : 10752 – Grupa OPP – Postawić Kasię na nogi.