Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu polskich artystów w sklepach Biedronka

Od 8 grudnia w sprzedaży w sklepach sieci Biedronka dostępna jest książka z płytą pt. „Najpiękniejsze polskie kolędy”. To już czwarta edycja kolęd w wykonaniu polskich artystów, wydana w ramach wspólnego projektu społecznego Jeronimo Martins Polska i Fundacji Faktu „Codziennie bądźmy razem”. Środki ze sprzedaży wydawnictwa zostaną przeznaczone na pomoc chorym dzieciom.

 

Na płycie „Najpiękniejsze polskie kolędy” można znaleźć utwory wykonane przez polskich artystów. Po raz kolejny usłyszymy wykonania Perfectu, Golec uOrkiestry, Piotra Kupichy, Krzysztofa Krawczyka, Magdy Steczkowskiej oraz największych polskich zespołów ludowych: „Mazowsza” i „Śląska”. Natomiast po raz pierwszy w projekcie udział wzięli: Urszula, Anna Wyszkoni, Beata Bednarz i Krzysztof Kiljański.

W Fundacji Faktu nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia bez „Najpiękniejszych polskich kolęd”. Już po raz czwarty zapraszamy do rodzinnego śpiewania. Pamiętajmy, że nasze kolędy mają wielką moc serca, którą z radością dzielimy się z najsłabszymi i najbardziej potrzebującymi pomocy – mówi Joanna Szczypek, Wiceprezes Zarządu Fundacji Faktu.

„Najpiękniejsze polskie kolędy” to już dziewiąta publikacja w ramach wspólnego projektu z Fundacją Faktu. W poprzednich edycjach ukazały się m.in. piosenki dla dzieci, czy kołysanki – mówi  Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR, Jeronimo Martins Polska. – Dziękujemy wszystkim klientom za zakup książki z płytą, ponieważ program „Codziennie bądźmy razem” to realna pomoc finansowa dla kilkudziesięciu chorych maluchów każdego roku – dodaje Anetta Jaworska-Rutkowska.

„Najpiękniejsze polskie kolędy” są dostępne wyłącznie w sieci Biedronka w cenie 9,99 zł.