Wystawa plenerowa PZU „Wspieramy to, co ważne”

W Galerii Plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie odbył się wernisaż wystawy „Wspieramy to, co ważne”, dokumentującej zaangażowanie społeczne PZU. Wystawa będzie czynna do 31 grudnia br. Można ją obejrzeć od strony ul. Agrykoli.

pzu_w-073Wystawa jest fotograficzną opowieścią o bardzo różnorodnych i niezwykle ciekawych inicjatywach PZU. Na wystawie można obejrzeć fotografie prezentujące:

•  aktywności służące poprawie bezpieczeństwa i ochronie zdrowia,

•  pomoc przy szkoleniu i wsparcie finansowe ratowników GOPR,

•  współpracę przy projekcie „Misie ratują dzieci”, dzięki któremu dzieci otrzymują pomoc psychologiczną pozwalającą im odzyskać równowagę po wypadkach drogowych,

•  wspieranie działań w instytucjach kultury: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Łazienki Królewskie, Teatrze Wielkim Operze Narodowej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Narodowym w Krakowie. Są to projekty realizowane na rzecz kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

pzu_w-092Jak informuje firma, „PZU od lat wspiera to, co ważne dla Polski i Polaków. Będąc jedną z największych polskich firm z branży finansowej uważa, że z tego tytułu ma dodatkowe obowiązki. Nasz sukces nie byłby możliwy bez naszych klientów oraz społeczności, w których działamy. Dlatego dzielimy się nim, realizując projekty w sferze bezpieczeństwa, zdrowia, edukacji czy kultury. Nasze placówki obecne są w niemal każdym zakątku Polski, a nasze działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu obejmują cały kraj. Jesteśmy dumni z tego, że „Wspieramy to, co ważne”, a ta wystawa jest podziękowaniem dla ludzi, którzy nam w tym pomagają”.

Więcej o działalności społecznej PZU i o wystawie przeczytasz TUTAJ.