Stwórzmy Najdłuższą Żonglerkę Świata Na Maxa Dla Maxa

0
32

Zbliża się Euro 2016, a przed naszymi piłkarzami ciężka walka o zwycięstwo. Podobną bitwę musi stoczyć 11-miesięczny Max Świerkowski. Celem chłopca jest również zwycięstwo.

 

W czasie treningów przed rozgrywkami, polska reprezentacja postanowiła wesprzeć akcję Na Maxa Dla Maxa. W tym celu z ich udziałem został nakręcony krótki spot w którym piłkarze odbijają piłkę, zachęcają do pomocy i dają początek ogólnopolskiej akcji wsparcia Maxia.

Max to podopieczny Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?”, cierpiący na rzadką wadę genetyczną – zespół Crouzona. Całkowite wyleczenie chłopca jest możliwe, ale wymaga kilku operacji w USA i wielkich nakładów finansowych.

Zagrajmy Na Maxa dla Maxa – ma polegać na przekazywaniu/odbiciu piłki podczas kilkusekundowego filmiku i nominowanie trzech kolejnych osób do wykonania zadania. Efektem będzie długi zmontowany spot umieszczony w Internecie. Jego atrakcją ma być fakt, że dopiero po zmontowaniu materiałów video w jedno kilkunastominutowe dzieło, odbiorca dowie się kto podał mu piłkę! Może to być właśnie Robert Lewandowski czy Kuba Błaszczykowski.

Wesprzeć akcję można również poprzez umieszczenie na swoim profilu społecznościowym zdjęcia z kartką #NaMaxaDlaMaxa tak jak uczynili to już między innymi: komentatorzy sportowi komentujący Euro we Francji, Tomasz Iwan, Szymon Majewski, Antoni Królikowski, Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Apoloniusz Tajner i inni.