LUX MED Marką Godną Zaufania

0
26

Grupa LUX MED drugi rok z rzędu została laureatem rankingu Marka Godna Zaufania – My Company Polska, w kategorii „Opieka medyczna dla pracowników”. Badanie, przeprowadzone przez instytut badawczy Kantar Millward Brown, wyłoniło marki produktów i usług, które budzą największe zaufanie wśród przedsiębiorców reprezentujących sektor MSP. 

 

Polscy przedsiębiorcy wzięli dział w badaniu ankietowym i odpowiedzieli na pytanie, którym markom ufają najbardziej. W kategorii „Opieka medyczna dla pracowników” najwięcej głosów otrzymała Grupa LUX MED. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Iwona Radko, Dyrektor Pionu Doświadczeń Pacjenta.

– W Grupie LUX MED bardzo dużą wagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ o przyznaniu nagrody decydują pracodawcy. Cieszymy się, że docenili oni naszą ofertę, profesjonalizm i zaangażowanie personelu. Każdego dnia podejmujemy starania, aby pacjenci i partnerzy biznesowi czuli się w Grupie LUX MED otoczeni wyjątkową opieką – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Gala, na której ogłoszono wyniki badania i wręczono nagrody wyróżnionym firmom odbyła się 5 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.