Libris Polska otrzymała nagrodę za najlepsze usługi dla biznesu

0
39

Libris Polska otrzymała nagrodę dla najlepszych usług dla biznesu od tygodnika Bloomberg Businessweek Polska. Jury wyróżniło Libris Polska za usługę medi archiwum – nowatorskie rozwiązanie adresowane do sektora medycznego. Wśród laureatów nagrody znalazły się takie firmy jak: KDPW, ARCUS, Credit Agricole Finance, Speedmail czy SKOK Wołomin.

Libris Polska specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług i rozwiązań z obszaru zarządzania dokumentacją papierową, jej efektywnego i bezpiecznego przechowywania oraz skanowania i udostępniania dokumentacji elektronicznej. Jak czytamy w uzasadnieniu tygodnik Bloomberg Businessweek wyróżnił Libris Polska za stworzenie nowatorskiego rozwiązania adresowanego do sektora medycznego. „Medi archiwum” to pakiet usług i rozwiązań dedykowanych dla zarządzających szpitalami, przychodniami, a także ułatwiający lekarzom codzienną obsługę pacjentów. Dzięki medi archiwum szpitale mogą zapewnić pacjentom lepszą i szybszą opiekę, zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania danych, a także obniżyć koszty administracyjne.

Obecnie profesjonalni menadżerowi służby zdrowia chętnie adaptują rozwiązania dawno sprawdzone w innych sektorach gospodarki, podnosząc tym samym poziom obsługi pacjentów i obniżając wydatki na administrację placówki medycznej. Dużym problem jest przyrastająca każdego dnia papierowa dokumentacja medyczna. Dlatego Libris Polska stworzyła nowatorski pakiet usług medi archiwum, które rozwiązują problemy sektora medycznego.

– Medi archiwum to nie tylko bezpieczne przechowywanie dokumentacji medycznej, ale także jej szybkie udostępnianie. Dokumentację medyczną przechowujemy w swoich nowoczesnych i zabezpieczonych archiwach, a dostęp do nich mają jedynie autoryzowane osoby – mówi Paweł Gąsior, członek zarządu firmy Libris Polska.

Pakiet medi archiwum to pakiet usług dedykowanych dla zarządzających szpitalami, przychodniami, a także uławiający lekarzom codzienną obsługę pacjentów. Libris Polska oferuje w ramach tego rozwiązania takie działania jak: skanowanie historycznej i bieżącej dokumentacji niemedycznej tzn. umów z dostawcami, dokumentacji administracyjnej (faktur, rozliczeń), kadrowej i innej. Po bezpiecznym i szybkim skanowaniu dokumenty są opisywane i udostępniane w elektronicznym archiwum. Cały proces realizowany jest sprawnie bez konieczności przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych kastomizacji, a także wykonywania prac programistycznych. Dzięki temu placówki medyczne mogą zapewnić pacjentom nie tylko lepszą i szybszą opiekę, ale także zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania danych i obniżyć koszty administracyjne.

– Dostarczamy naszym klientom zintegrowany pakiet rozwiązań i usług w obszarze zarządzania dokumentacją papierową i elektroniczną przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, narzędzi informatycznych, technik internetowych i mobilnych – mówi Paweł Gąsior.

Libris Polska jest spółką z grupy Libris Global Holding. Zarządzający menadżerowie mają ponad 12-letnie doświadczenie w branży zarządzania dokumentacją na rynku polskim i międzynarodowym. Archiwa firmy Libris Polska zlokalizowane są na terenie nowoczesnych i zabezpieczonych parków logistycznych i wyposażone są w wielopoziomowy system zabezpieczeń i infrastrukturę IT.