Biedronkowe winylove, czyli dźwięki z czarnych płyt na wyciągnięcie ręki

Biedronka jest uzależniona od dobrej muzyki, dlatego regularnie do sklepów sieci trafiają płyty artystów światowej klasy. Tym razem sieć swą ofertę kieruje do miłośników analogowych brzmień. W ramach „Wielkiego Festiwalu Płyt Winylowych” już od 17 września br. do Biedronki trafi ponad sto różnych tytułów, każdy w wyjątkowej cenie 39,99 zł/szt.

 

To już kolejna odsłona oferty płyt winylowych – winyle po raz pierwszy zostały wprowadzone do Biedronki w 2016 r. i już wówczas okazały się wielkim przebojem. Od tego czasu po czarne krążki dostępne w sieci chętnie sięgają zarówno ci starsi melomani, jak i przedstawiciele młodego pokolenia.

– Jesteśmy przekonani, że moda na winyle nie jest chwilowa, tylko wynika z tęsknoty za wyjątkową dla czarnych płyt jakością dźwięku. Tych, którzy tak jak my wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na zakupy. W najnowszej ofercie Biedronki z pewnością znajdą coś dla siebie miłośnicy wszystkich gatunków muzycznych – mówi Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę płyt winylowych w Biedronce.

W ramach „Wielkiego Festiwalu Płyt Winylowych” melomani będą mogli sięgnąć zarówno po krążki z muzyką klasyczną, np. wybór utworów Chopina, z rapem w wykonaniu Lamara Kendricka czy reggae. Zwolennicy muzyki rockowej znajdą albumy takich zespołów jak Inxs czy Metallica. Fani legend muzyki ucieszą się z płyt Amy Winehouse czy Dire Straits. Nie zabraknie także gwiazd ulubionych lat ’90, reprezentowanych przez chociażby The Black Eyed Peas. W sumie klienci Biedronki będą wybierać spośród ponad stu różnych krążków.

To jedno z wielu działań podejmowanych przez sieć Biedronka, mających na celu popularyzację płyt winylowych na polskim rynku. Również na niedawno zakończonym Forum Ekonomicznym w Krynicy sieć promowała płyty winylowe wśród jego uczestników. Gościom odwiedzającym strefę Biedronki „Zdrowie jest dla wszystkich” popołudniami i wieczorami czas umilał DJ Inox, oczywiście wykorzystując winyle dostępne w sprzedaży w sieci Biedronka.

Oferta „Wielki Festiwal Płyt Winylowych” dostępna będzie do 30 września br. lub do wyczerpania zapasów. Asortyment różni się w zależności od sklepu.